יותר ויותר נשים וזוגות המתמודדים עם קשיים בתחום הפוריות חשים כי יהיה זה נכון עבורם לשלב לצד התהליכים הרפואיים והבדיקות גם סוג טיפול נוסף. טיפול טבעי, שפונה לפוטנציאל האנרגיה החיונית של הגוף, ומאפשר את חיזוקו, פתיחתו ואיזונו.

בכל הנוגע לפוריות האישה ולצורך של נשים בהכנת הגוף לפני ההריון אני שואפת לספק מענה רחב ומקיף הכולל את הרבדים הגופניים, הנפשיים והרוחניים כאחד, שכן כולם נראים לי חיוניים ומהותיים.

תמיכה בפריון האישה בדרך הגוף

עדכון – בימים אלו אינני מטפלת בשיאצו כלל ודף זה יוסר בקרוב מהאתר.
מוזמנת בשמחה ליצור איתי קשר לצורך הפניה והמלצה. 

לתמיכה, ליווי וטיפול שהמוקד שלו הוא גוף האישה כוח עצום בפני עצמו. בעזרת שילוב קשוב ומקצועי בין טיפול שיאצו במגע, טיפולי בטן, צמחי מרפא ותזונה ניתן לסייע לנשים המתמודדות עם קשיי פוריות באופנים הבאים:

~ הסדרת המחזור החודשי, טיפול אפקטיבי בחוסר ביוץ, בשחלות פוליציסטיות ובאל וסת ראשונית ומשנית.
~ איזון הורמונלי, איזון בלוטת התריס TSH, איזון והורדת ה FSH.
~ חיזוק הגוף והסדרת המחזור לאחר הפלות ואובדן הריון.
~ סיוע בעיבוי רירית הרחם, שיפור מצב הדם ותנועתו החלקה בגוף ובאזורים הגניטלים בפרט.
~ טיפול להקלה ונסיגה במחלת האנדומטריוזיס.
~ איזון וחיזוק ברמה הפיזיולוגית לאגן, רצפת האגן ולרחם בעזרת מגע וחיזוק השרירים והרצועות באזור.

מה זה שיאצו?

שיאצו הוא טיפול מגע, תומך ונעים, אשר מתמקד בכוח הריפוי הפנימי של האדם, בחיזוק, איזון והזרמת אנרגיית החיים במרידיאנים – ערוצי זרימת קי המאחדים את הגוף האנרטי והפיזי.
שיטת הריפוי התפתחה מיסודות הרפואה היפנית המושתתת על הרפואה הסינית העתיקה ומסורת הזן בודהיזם מיפן.

המגע בטיפול הוא נעים, משחרר ומרגיע, קשוב ולא פולשני, הוא מתבצע על מזרון בלבוש מלא, המגע מתאפיין ע"י השענות על הגוף באמצעות כפות הידים, האגודלים, האמות והברכיים וע"י מניפולציות שונות כגון, מתיחות, הנעה ואקופרסורה.

* אני כותבת פה על שיאצו מאחר והוא כלי העבודה המרכזי שלי בטיפולים ממוקדי גוף, יחד עם זאת חשוב לי לציין שהצלחת הטיפול לדעתי מבוססת לרוב על שילוב וסינרגיה בין כמה כלים ולרוב גם בין התיחסות גופנית לנפשית.

* שיאצו הוא בן דוד קרוב של הרפואה הסינית מכיוון ששניהם מבוססים על אותה הפילוסיה וההאבחנה. יחד עם זאת שיאצו שונה באופיו ובאופן בו הוא מתבצע. שיאצו יכול לספק מענה אידיאלי ועמוק במקרים בהם יש חשש מטיפול עם מחטים בשל אופיו המעודן והלא פולשני.

עוד כמה פרטים קטנים

אני ממליצה על הטיפול הזה גם לנשים שלא הוגדרו כאי פריון, במקרים בהם את חשה כי יש לך ספק וגבי יכולתו של הגוף להיכנס להריון או לשאת הריון ובמקרים בהם את מתמודדת עם אי סדירות של המחזור החודשי.

אני בהחלט ממליצה להפנות גם את בן הזוג לטיפול משלים לפי בחירתו ואשמח להמליץ ולהפנות אם יש צורך.

לרוב מדובר בסדרת טיפולים שבועיים, מספר הפגישות משתנה האישה לאישה על פי רצונה ומצבה.
כאשר הטיפול נעשה במקביל לטיפולי פריון (הזרעות, הפרייה חוץ גופית, תרומת ביצית ועוד) מועדי המפגשים כמו גם אופי הטיפול בכל מפגש יותאמו לשלבים השונים של הפרוטוקול.

יש לך שאלות נוספות? דברי איתי – אפרת 052-4711149

בחזרה לדף >> בדרך להריון