האורגניזם אינו אלא חלק מפעימת הטבע כולה ~ וייליאם רייך

החיים מזמנים לכולנו מידה מסויימת של כאב, חוסר אונים ואי נחת שמקורם בגוף.
כנשים, אנו פוגשות אתגרים רבים הנוגעים בחוויה של להיות אישה בגוף, בין אם נובע הדבר מהשינויים המשמעותיים שאנו עוברות במעגלי החיים, ובין אם נובע הדבר מהנטייה הברורה של נשים להגיב פיזית למצבים רגשיים שונים.

לעבוד עם נשים ולהעניק להן תמיכה ברמה הגופנית היא משימה מרגשת, משמחת ומספקת עבורי. דרכה מתאפשר לנו, במפגש הכל כל יחודי של אישה עם אישה, לשאול שאלות חשובות על היחס שלנו לגוף, על התמודדות עם שינויים ומעברי חיים, על המפגש שלנו עם כאב ועל הדרך לשחרור ממנו.

דרך הגוף – אפשר גם אחרת

עבור רבים מהאתגרים הגופניים אתם אנו מתמודדות, נאמר לנו שאין מה לעשות, שככה זה.
לעיתים קרובות אנו מגלות כי קיים חסך משמעותי בפתרונות רפואיים מספקים לבעיות 'נשיות' או שטיפול שאנו מקבלות פשוט מרגיש לנו לא מותאם.
מן העבר השני, כאשר אנו מפנות תשומת לב אל הגוף, מסכימות לכבד, להקשיב ולהיענות לצרכים שלנו, אנו מגלות כי נוצרת תנועה מחברת המעמיקה את החוויה שלנו כגוף, ומאפשרת לנו לשוב אל הפוטנציאל הבריא שלנו ואל החירות וההנאה שבחיים.

אם את מתמודדת עם שינויים מאתגרים, מחלה או כאב וטרם מצאת מענה מספק ושלם, אם את חשה רצון להעמיק את ההיכרות שלך עם עצמך כגוף, אני מזמינה אותך לטיפול מעצים שמסייע לגוף לממש את מלוא פוטנציאל הריפוי הטבעי שלו, שבמרכזו האמונה כי כוח הריפוי לא נמצא בחוץ או אצל מישהו אחר, אלא בתוכך.

אודות הטיפול

עדכון – בימים אלו אינני מטפלת בשיאצו כלל ודף זה יוסר בקרוב מהאתר.
מוזמנת בשמחה ליצור איתי קשר לצורך הפניה והמלצה. 

הטיפול בעיקרו מבוסס על זן שיאצו לנשים – טיפול מגע עמוק ואפקטיבי שעובד עם הגוף וניתן מתוך הקשבה מכבדת. לצידו ניתן לשלב טכניקות ממוקדות לעבודה עם עיסוי בטן, הממוקד למערכת העיכול ולמערכת הפריון הנשי, תזונה המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית וצמחי מרפא.

טיפול שיאצו (בשילוב הכלים המפורטים) בשונה מעיסוי למשל, הוא טיפול עמוק ומערכתי. הוא מתייחס לאישה כשלמה ולא רק לסימפטומים אתם את מגיעה, מתוך כוונה לשחרר את מה שאינו בחופש ברובד העמוק ביותר.

הטיפול משלב למעשה ידע מערבי נרחב אודות בריאות האישה וכלים מהרפואה הסינית והיפנית המסורתית, הנשענים על ידע ונסיון מעשי, בן אלפי שנים, בריפוי טבעי המבוסס על חזרה לפשטות של האדמה, לתמיכה ולהזנה. שילוב זה מאפשר מפגש בעל איכות מרפאת עמוקה ומעצימה.

טיפול בטן לנשים 

בטיפול זן שיאצו מסורתי, מושם דגש מיוחד על איזור הבטן כמרכז פיזי, רגשי ואנרגטי חשוב המכונה ביפנית הרה (Hara).

עיסוי ומגע באזור הבטן מחייה את הגוף ברמה העמוקה ביותר, ומיוחסות לו תועלות משמעותיות ומקיפות, מאספקטים פיזיים ועד לרגשיים-מנטאליים והתפתחותיים.

זן שיאצו לנשים

שיאצו הוא אומנות ריפוי יפנית, המאפשרת להעניק ולקבל חום ורפואה בדרך של מגע לא פולשני.

המגע בטיפול השיאצו הינו יחודי והוא מתאפיין בקשב, נוכחות ותמיכה, אשר מעניקים תחושת ביטחון.
בשיאצו יש עדינות ורכות לצד נגיעה עמוקה, ואלה הופכים אותו לכלי ריפוי עוצמתי ואפקטיבי.