"אין טעויות, אין צרופי מקרים, כל האירועים הקורים לנו הם ברכות שניתנות לנו כדי שנלמד מהן"~ אליזבט קובלר רוס

 

אנו הנשים יצורים נפלאים. מטבענו, אנו יצירתיות, מחוננות ועמוקות. בורכנו במודעות ובתבונה נשית עמוקה, רגישה ואינטואיטיבית. גופנו הנשי, מחובר למקצבים ולמחזורים של הטבע והוא מגלם ומבטא את כוחות היצירה והבריאה.

לצד זאת, לאורך ההיסטוריה הנשית והאנושית בודדנו ונותקנו מחלקים נרחבים ממקורותינו. המחוזות והמשאבים הרוחניים שלנו נבזזו ונשרפו, הידע העתיק והיקר שהיה נגיש לנו בנוגע לדרכן של נשים נעלם, ומקצבים לא טבעיים נכפו על מחזורינו כדי לרצות אחרים.

הזמנה למסע

מונעות מתוך מעבר חיים מאתגר, משבר רוחני או פיזי, געגועים הביתה או כל קריאה אחרת, רבות מאתנו חוות את התשוקה לקשר עמוק יותר עם העצמי. חשות את ההכרח להפיח נשמה במה שנשכח, כואב או זקוק לריפוי. אנו נענות ויוצאות למסע פנימי שמטרתו עצמיותנו הנשית והאנושית.

מסע זה עובר דרך חיבור מחודש לנהר התת-קרקעי הזורם בתשתית הנפש הקדומה הנשית, והתעוררות אל קיומה של מערכת חיים שמאחדת אותנו זו עם זו, ואת כולנו עם הטבע.

מסע דרכו אנו נוגעות בסוגיות עמוקות וחשובות ביותר לנו כנשים: הארכיטיפי, האינטואיטיבי, המיני והמחזורי, מעגלי החיים של נשים, דרכה של אישה, הידע של האישה והאש היצירתית שלה.

נושאים נפוצים לתהליכי עבודה בדרך הרוח:

~ ליווי מעברי חיים והתמודדות עם משברים אל עבר צמיחה פסיכו-רוחנית.
~ ליווי ותמיכה בתהליכי התמודדות עם מחלה, כאב, אבל, אובדן ומוות.
~ טיפול בטראומות שמקורן בתקופת ההיווצרות, ההריון והלידה האישית שלנו.
~ טיפול בטראומות ובדפוסים מעכבים שמקורם בקשרים בין דוריים.
~ פגיעה בחיוניות, תחושות של נתק, דיכאון וחוסר במשאבים.
~ אי פריון מעשי או רוחני, אובדן האש היצירתית.

מהו טיפול רוחני?

רובד העבודה הרוחני בתהליך הטיפולי יכול לעמוד בפני עצמו כחלק ממסע אישי של צמיחה, התפתחות וטראנספורמציה, אך לרוב הוא משתלב בתהליכים רגשיים ובטיפול הגופני כמימד נוסף. מימד המזמין אותנו להרחבת הדיאלוג שעוסק בטיפול בבעיה או במחלה, אל עבר דיאלוג שתכליתו התפתחות, הגשמה ומימוש העצמי נשי.

הטיפול הרוחני מבוסס ברובו על גישת הפסיכולוגיה הטראנספרסונלית (טראנס –מעבר, פרסונלי –אישי), אשר מכירה בהתפתחות הרוחנית של האדם כחלק בלתי נפרד מהתפתחותו הנפשית-גופנית, ומשלבת בין הפסיכולוגיה המערבית לבין המסורות המיסטיות ברחבי העולם.

הכלים העיקריים אתם אני עובדת ברובד זה הם:
מסע הגיבורהמנדלה תרפיה, כתיבה וציור אינטואיטיבים, עבודה עם ארכיטיפים, voice dialog , מיינדפולנס, ומדיטציה, טיפול בטראומת טרום לידה ולידה וקונסטלציה משפחתית.

ליווי מעברי חיים

בליבו של הליווי ניצבת הכרה בפוטנציאל הגלום בשינוי או במעבר, של התעוררות, צמיחה וטרנספורמציה בתחומי החיים השונים; היכולת לגלות הזדמנויות חדשות ולהגיע לתחושה של העצמה והערכה רבה לחיים.

בליווי אנו מתמקדות בחיזוק הכוחות הפנימיים ובעידוד תחושת העצמה, צמיחה, השתנות והתפתחות…

מנדלה תרפיה ויצירה

יצירת מנדלה היא ביטוי יצירתי פנימי של נפש האדם "כאן ועכשיו"; הוא נתון במרחב המוגן של המעגל ומכיל סמלים, מקצבים, סימנים, צורות, צבעים וסידור יחודי בכל פעם מחדש.

יצירה ספונטנית זו מביאה לכדי ביטוי את סיפורה של היוצרת, במהלכה נוצר קשר בין האישה לפנימיותה, ומתאפשר שיח רב מימדי ודיאלוג בלתי אמצעי…

תרפיה בגישה בודהיסטית 

תורת הנפש הבודהיסטית, היא פסיכולוגיה חיה ונושמת בעלת ערך רב ונודע בשיפור איכות חיינו, ביסוס של יכולת הכלה ושלווה, בהתמודדות עם מתח, דחק ומחלה, בטיפול בדפוסים ממכרים, בטראומה, חרדות ודיכאון.

זוהי גישה מהפכנית להבנה ולשחרור עמוק ורדיקלי מסבל. במסגרת חזון הריפוי שלה כלולים מימד רוחני ומיצוי הפוטנציאל האנושי הגבוה ביותר….