"כל הנתיבים זהים, הם אינם מוליכים לשום מקום, ובכל זאת, האחד מחזק אותך ומעניק לך מסע מלא הנאה, כל עוד אתה הולך בו אתה מאוחד. השני מחליש אותך ואין בו שום תועלת. עליך לשאול את עצמך שאלה אחת: האם לנתיב זה יש לב?" ~ קרלוס קסטנדה
 
העיסוק בליווי וטיפול הוא שליחות חשובה ויחודית. כמטפלים אנו פוגשים מדי יום אנשים במסעם, תומכים בהם ועוזרים להם להתמודד עם האתגרים שחייהם מזמנים להם. האנשים אותם אנו מלווים מגיעים אלינו מסיבות שונות ולא פעם נגלה כי גם לנו שיעור חשוב ללמוד מהמפגש אתם ומהתכנים העולים בנו במקביל ותוך כדי עבודתינו.
 
כשאנו חוברים יחד, יושבים, מקדישים תשומת לב והתבוננות לתהליכים אותם אנו עוברים, כאשר אנו משתפים באתגרים הניצבים בפנינו כמלווים ובהדהודם לחיינו האישיים, אנו יכולים למנף אותם להתפתחות והעצמה אישית ומקצועית כאחד.
 

מפגשי הדרכה מקצועיים לאנשי מקצוע

כאנשי מקצוע אנו נחשפים לסיטואציות מורכבות ומתמודדים עם שאלות והתלבטויות רבות, מקצועיות ואישיות כאחד. לעיתים קרובות, עולה בנו הצורך לשתף, להתייעץ, לאוורר ולחשוב יחד כיצד להתייחס לנושא מסויים, מקרה מאתגר או עניין שחוזר על עצמו והתמודדויות שונות העולות בנו בדרכנו המקצועית.
מטרת ההדרכה והליווי האישי היא לאפשר לך תמיכה במקום בו את/ה תומך/ת, יצירת מרחב הדדי לשיתוף, יעוץ והכוונה ברמה מקצועית והאישית כאחד, סיוע בעיבוד התהליכים המתרחשים עם ומול המטופלים השונים ועיבוד החוויה התוך אישיית שאנו עוברים מתוך הדהוד הקשרים הנוצרים במרחב הליווי והטיפול.
 
מפגשי הדרכה מתאימים למטפלים בפסיכותרפיה גופנית, טראנספרסונלית, מטפלים בתרפיה מבוססת מיינדפולנס ומטפלים עם נגיעה בעבודה עם טראומה. היחודיות של מפגשי ההדרכה היא בתפיסה רגישת מגדר בנושאים הנוגעים לפסיכולוגיה של האישה ולמופעים השונים של אתגרי החיים של נשים במעגלי חייהן.
כמו כן יתאימו מפגשי הדרכה לעוסקות בתחום ליווי אתגרי פריון, מלוות בהריון, תומכות לידה ותומכות לאחר לידה, כאשר הדגש בעבודה יכול להיות מפגש בין הליווי לנושאים של הפרעות אישיות, הפרעות אכילה, טראומה וכו'.
המפגשים הם תהליך עבודה מעמיק ומתמשך בתדירות אותה אנו מגדירים יחד לפי הצורך האישי שלך כמטפל/ת.
לפרטים נוספים הנך מוזמנ/ת ליצור איתי קשר, 052-4711149.
בחזרה לדף הבית