הצורך לפגוש בחיים באופן נוכח ומלא, להגשים את עצמנו ולבטא את הייחודיות שלנו בעולם, הוא דבר טבעי ואוניברסלי, אך מציאות החיים היא שיותר ויותר א-נשים מרגישים שהזמן שלהם בורח, מתמסמס, שמשהו מרגיש חסר טעם.
מתמודדים עם שיגרת חיים סוחפת בה הם ממעטים לפגוש את עצמם, בלי להבין ממש כיצד הגיעו לכאן, ובאיזה שהוא מקום מוותרים על תחושה של חיוניות, הנאה ושמחה פשוטה בחיים.
נשים רבות, חולקות את התחושה שהן יכולות להיות גדולות ומסופקות יותר מכפי שהן באות לידי ביטוי בחייהן כיום. ישנם דברים רבים שהן רוצות לעשות בחייהן, אך בפועל, מה שמנהל את העשייה שלהן הוא מעגל של הרגלים, פחדים, חששות והתנגדויות והן חשות שמרחב התנועה בחייהן, הוא אולי נוח ומוכר, אבל גם מרגיש מוגבל ולא מספק.
ליצור נוכחות בחיים אומר לבחור להפסיק לחיות לצד החיים ולהתחיל לחיות בתוכם. לבחור בחיים שיש בהם מיצוי עצמי בדרך של שמחה, התרגשות והנאה. זאת הזמנה לגלות מחדש את הנביעה שמזינה את כוח החיים, להסיר את המחסומים מדרכה ולהתחבר ליכולת לחולל ולברוא תנועה ונוכחות בחיים.

איך זה עובד?

כדי לצלוח את המסע הזה אנו נדרשות להסכים להיות בטוב, להאמין שאנו יכולות להיות גדולות. להסכים שתהיה לנו השפעה טובה על הסביבה שלנו ולהיות השראה. פעמים רבות זה אומר שעלינו לוותר על אמונות מגבילות שאנו מחזיקות לגבי עצמנו.
אנחנו נקראות לגלות את הקול הפנימי, זה שמכוון לדרך הלב. ללמוד להקשיב לשלל הקולות, לילדה, לאישה, לזקנה החכמה, לראות את המתנות שלהן עבורי, וגם כמובן, את הצרכים של כל אחת.
אנו לומדות להכיר בקשיים (ספקות, פחדים, צורך בשימור עצמי, צורך בשליטה, רצון להישאר במרחב הבטוח, חשש מלגלות את העוצמה שלי….) והפעם לא להתגבר עליהם- לדכא אותם, אלא, לתת להם מקום ולגלות שאפשר גם בנוכחותם ליצור נוכחות.
לזהות מה מבקש להתרחש בחיי, לקבל מקום, את ההקשבה שלי, ומתוך כך לפעול ליצירת נוכחות בחיים, בקצב, ובאופן המותאם רק לך.

למי זה מתאים

~ למי שמעוניינת ליצור יותר נוכחות בתוך עצמה, ביחסים שלה עם עצמה ועם גופה.
~ למי שמעוניינת ליצור נוכחות והשפעה חיונית וטובה במערכות היחסים בחייה, בזוגיות ובחיי המשפחה.
~ למי שחשה רצון בהתפתחות והגשמה עצמית בנושאים של עשייה מקצועית ועסקית.
~ למי שמתמודדת עם עייפות ודיכאון קל אך מתמשך שמבקשת ליצור שינוי.
~ למי שחופש הבחירה וטווח הפעולה בחייה מוגבל ע”י פחדים, חרדות, חוסר ביטחון ומחשבות טורדניות.

מה זה אומר נוכחות נשית?

העולם בו אנו חיות מתנהל בצורה גברית. עולם בו המשוואה הבסיסית היא: גדול יותר + חזק יותר + מהיר יותר = טוב יותר. השפה שהונחלה לנו לצורך הערכת עצמנו היא שפה של הישגים, הצלחה, רווחים, פרקטיות, יעדים וחתירה למטרה.
נשים רבות מוכשרות ומדהימות, ובמידה כזאת או אחרת כל אחת מאתנו, בוחרות לקבל את כללי המשחק. אנו מאמצות ערכים גבריים אלו ומפנימות אותם באופן שבו אנו חושבות ומתנהלות בחיינו.
בשל כך, רבות מאתנו משלמות מחיר יקר של התמודדות יום יומית עם עומסים ולחצים שאינם תואמים את המקצבים הטבעיים שלנו כנשים (או של כל אדם שפוי לצורך העניין) ואנו נאלצות לוותר על חלקים מעצמנו.
המשמעות של להיות בנוכחות בחיים כאישה, היא הזכות לבחור באופן חופשי את האופן והדרך בא אנו בוחרות להגשים את עצמנו. האמונה כי לכל אחת יש מקום בעולם. יותר מכך, העולם זקוק למתנות הייחודיות שיש לך כאישה לתת.
להגשים את עצמי מתוך התכוונות וחיבור פנימה, הקשבה ללב ולרחם ולקול היחודיי הנשי של כל אחת ואחת.
זה אומר למצוא יחד את הדרך לחיים מלאים בתוך תנועה שמותאמת באופן הרמוני לקצב ולדרך הנכונה למי שאני כאישה, כפי שאני ברגע הזה, עם מכלול הכוחות, החולשות, הכאבים והשמחות.
למידע נוסף ויעוץ אישי את מוזמנת ליצור איתי קשר – אפרת 052-4711149